❇به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر زرقان و به نقل از جناب آقای حسن رستم زاده سخنگوی شورای شهر ،صبح جمعه ۲۳ خرداد ماه دکتر قادری پس از دعوت شورا در جلسه حضور یافت و به عمده سوالات اعضا که دغدغه این روزهای مردم شهر است پاسخ داد.

❇در ابتدا ابراز نگرانی مردم و عدم شفافیت پالایشگاه در خصوص توسعه و یا ارتقا کیفی آن به اطلاع دکتر قادری رسید که ایشان در جواب گفت: توسعه ای در خصوص پالایشگاه نیست و فقط بحث بهینه سازی است و ظرفیت پالایشگاه به اندازه قبل بوده و ما به دنبال سرمایه گذار هستیم که در مکان دیگری از استان فاز دوم پالایشگاه راه اندازی شود.

❇در ادامه در خصوص تخریب باغها و جلوگیری از ساخت و ساز پرسیده شد که وی عنوان کرد این مسئله مطابق قانون در کل کشور است و مربوط به یک شهر یا شهرستان نمی باشد و ما با دستگاه قضا جلساتی داشته ایم و به دنبال طرحی هستیم که این مشکلات حل شود.

❇همچنین در خصوص مشکلات آب شرب شهر و راهکارهای بهبود آن عنوان گردید که دکتر قادری در جواب گفت: با تامین آب شرب شهر شیراز از خط جدید و دیگر منابع ،خط قدیم سد درودزن آزاد خواهد شد که کسری آب و مشکلات آب شهر زرقان ،لپویی و روستاها حل خواهد گردید.

❇در پایان از برنامه نمایندگان مجلس در خصوص اشتغال جوانان شهر و استفاده نیروی بومی در کارخانجات و شرکت های اطراف سوال شد که نماینده مردم شیراز و زرقان گفت: باید توسط مسئولین شهرستان تعاملی با صنایع ایجاد شده و از تمام ظرفیت نیروی انسانی در شهرستان استفاده شود.

❇در این جلسه در خصوص اطلاح طرح جامع شهر و ارزش افزوده نیز مسائلی مطرح گردید.