نواختن زنگ انقلاب به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر
نواختن زنگ انقلاب به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرقان در اولین روز از دهه مبارک فجر مراسم نواختن زنگ انقلاب در ساعت ۹:۳۳ صبح روز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه با حضور مهندس اسدالهی فرماندار شهرستان

به گزارش خبرگزاری خبرزرقان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرقان در اولین روز از دهه مبارک فجر مراسم نواختن زنگ انقلاب در ساعت ۹:۳۳ صبح روز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه با حضور مهندس اسدالهی فرماندار شهرستان ، حجت الاسلام والمسلمین ربانی شیرازی امام جمعه شهر زرقان و دیگر مسئولین ادارات در محل مدرسه زینت باقری انجام شد.

فرماندار زرقان ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر بیان نمود:

این هفته مزین به ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها مصادف با روز زن نیز میباشد که این روز مبارک را به بانوان فرهیخته این شهرستان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان افزود: این انقلاب به سادگی بدست نیامده ، خونهای زیادی پای درخت تنومند انقلاب ریخته شده و این انقلاب متعلق به آقا امام زمان(عج) می‌باشد که امیدواریم بزودی جشن ظهور آقا امام زمان (عج) را برپا نماییم.

ایشان اذعان نمود: با وجود مقام معظم رهبری و ارشادات این رهبر فرزانه دشمنان اسلام هیچ خدشه‌ای به این انقلاب وارد نخواهند کرد بلکه با وجود تحریمهای ظالمانه دشمن شاهد پیشرفت و توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله دستیابی به واکسن کرونا که در دنیا جز محدود کشورهایی هستیم که به این امر مهم دست پیدا کرده‌ایم.

و در پایان از مدیریت آموزش وپرورش جناب آقای مهندس افروخته و مدیریت مدرسه زینت باقری بابت برپایی این مراسم تقدیر و تشکر نمود.

  • نویسنده : خبر زرقان
  • منبع خبر : خبر زرقان